Arónie – černý jeřáb – galérie mix

Co může být lepší než živý plot, který kromě našeho soukromí chrání i naše zdraví?

Vždy je levnější chorobám předejít než je léčit. V dnešní době, kdy jsme vystaveni tolika stresu, tak znečištěnému prostředí, aronie dokáže vrátit našemu organismu živiny, které jsou potřebné pro vitalitu a klidný život.

Aronie začne rašit brzy na jaře, v měsíci březnu a kvete v dubnu až květnu. Během roku vás ohromí krásnými tmavě zelenými listy. Na podzim se listy zbarví do oranžové až sytě červené barvy.

Podobní obsah

Aronie u naší klientky Anny S.

Aronie u naší klientky Anny S.

Dobrý den,v říjnu 2020 jsme od Vás objednali 50 sazenic Aronie. Posílám fotky, jak jsme sazenice vysadili, pak po půl roce a také nejnovější záběry,

Arónie Nero u mých rodičů

Arónie Nero u mých rodičů

O víkendu (6. září 2015) jsem byl u rodičů a udělal jsem pár fotografií z jejich výsadby aronie velkoplodé – Nero. Na fotkách vidíte 4

Aronie Nero u našeho klienta Vlada

Aronie Nero u našeho klienta Vlada

Aronie Nero u našeho klienta Vlada. Tříleté rostliny, focené na jaře 2020. Krásne vidíte, jak bohatou úrodu můžete očekávat. Na obrázku 200 sazenic.

Arónie - černý jeřáb foto galerie rostlina

Arónie – černý jeřáb foto galerie rostlina

Překrásný střižený nebo přírodní živý plot Aronie je nenáročná rostlina vyžadující málo ošetřování. Jeřabina černá je odolná proti chorobám a škůdcům. Postřik není potřebný. Je

Živý plot jsem zakoupila před dvěma roky a jsem spokojená.

Taky hodnotím že mi je pravidelně zasílaný zpravodaj ve kterém jsou zajímavé a poučné informace.

Je vidět že WonderHedge se zajímá o své zákazníky.
O. Pasovská

 

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.