Přeprava a dodání

Objednávky sazenic a příslušenství přijímáme celoročně. Objednat můžete přes aplikaci e-shopu. Systém Vás automaticky přesměruje po vložení požadovaného počtu sazenic do nákupního košíku.

Doručení sazenic však provádíme jen v sezóně! A to v termínech, kdy je vhodné počasí na výsadbu. Do té doby bude Vaše objednávka vedena v naší evidenci. Za objednané zboží platíte dobírkou až při jeho doručení.

Sezóna

Jarní sezóna trvá zpravidla od začátku března do druhé poloviny června.

Podzimní sezóna je zpravidla od druhé poloviny září do konce listopadu (samozřejmě také záleží na počasí).

V případě mimosezónních objednávek, před zahájením aktuální sezóny, Vás informujeme cca. 2 týdny dopředu o možných termínech doručení Vaší objednávky.

POZOR! Mimo sezónu nedoručujeme ani příslušenství.

 

Doručování

Je naším cílem, aby doručené sazenice byly vždy čerstvé a životaschopné. Jsou baleny přímo u pěstitele u Balatonu v Maďarsku.

Sazenice doručujeme jednou týdně. Sazenice jsou v pondělí zabaleny, v úterý je již logistická společnost – SHIPMALL sro. distribuuje přes přepravce přímo k Vám.


Díky naší dlouholeté spolupráci je 80% objednávek doručených již ve středu a dalších 18% ve čtvrtek. Jen ve výjimečných případech se doručení posune déle.

Termín a místo doručení – stejně jako uložení balíku na výdejní místo – lze dodatečně upravovat pouze s kurýrem. Pokud se s kurýrem nedohodnete jinak a nezastihne vás doma, váš balík uloží v nejbližším výdejním místě (Parcel Shopu) k vyzvednutí.

Sazenice jsou zabalené do krabic, s kořeny ve fólii udržující vlhkost. Dobře snášejí i delší přepravu.
Máme zkušenosti, že v balíku vydrží 10-15 dnů bez újmy.


Doručené rostliny co nejdříve vložte nejméně na 24 hodin do vody! Pokud rostliny nemůžete ihned vsadit, je možné je nechat ve vodě až jeden týden. Faktura s náležitostmi daňového dokladu je zároveň i záručním listem. Fakturu – daňový doklad – Vám zašleme v elektronické podobě na vámi uvedený email, v týden doručení sazenic..

 

Ceník přepravy a balení:
5 – 250 ks 140,- Kč
251- 500 ks 180,- Kč
501- 1000 ks 220,- Kč
nad 1000 ks 260,- Kč

 

 

Podobní obsah

Elektronicka kniha o pestovani zivych plotu zdarma

Kniha o pěstování živých plotů zdarma

WonderHedge®Assistance extra 3% sleva bezplatné odborné poradenství a kniha o pěstování živých plotů zdarma Přihlaste se k odebírání bezplatného zpravodaje WonderHedge Assistance a získejte zdarma

Zázračný živý plot - Zoltan Toth Pestitel

Co je WonderHedge® technologie?

Proč nakupovat u nás a co je WonderHedge® technologie? Investice do živého plotu je dlouhodobou záležitostí. Živý plot nesázíme na dobu 2-3 let, ale cílem

Zázračný živý plot - Zoltan Toth Pestitel

Tajemství zázraku WonderHedge® technologie

V čem se spočívá tajemství zázračného živého plotu? Část tajemství se dozvíte z této video ukázky. https://www.youtube.com/watch?v=480lxzDHPjs Často se ptají, v čem spočívá tajemství zázračného

Živý plot jsem zakoupila před dvěma roky a jsem spokojená.

Taky hodnotím že mi je pravidelně zasílaný zpravodaj ve kterém jsou zajímavé a poučné informace.

Je vidět že WonderHedge se zajímá o své zákazníky.
O. Pasovská

 

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.