Přírodní kosmetika z plodů Aronie – video

Aronie kosmetika

Aronii jsme dosud znali jen jako šťávu nebo sušenou rostlinu. Ale vidím, že vaše firma nabízí i jiné produkty z těchto zázračných bobulí. Které jsou to přesně?

Ano, je to tak. Firma Aronia Original vyrábí momentálně 40 produktů pro potravinářský průmysl a aktuální novinkou je tato kosmetika.

Proč jste vytvořili i kosmetickou řadu?

Mnoho našich zákazníků nám volalo s tím, že námi prodávanou přírodní šťávu přimíchali ke své kosmetice a mělo to velmi dobré účinky na jejich pleť. Proto jsme začali s výrobou vlastní kosmetiky. Zájem byl tak obrovský že jsme začali zkoumat, jaké kosmetické výrobky jsou momentálně na trhu. Jak se ukázalo, nikdo zatím nevyráběl produkty na regeneraci buněk.

Aronie Cosmetics nabízí tradiční nebo přírodní produkty?

Nabízíme šest výrobků. Všechny jsou dermatologicky testovány a vyhovují podmínkám přírodní kosmetiky. Čili jde o stoprocentně přírodní biokosmetiku.

Co je tajemstvím kosmetických výrobků z Aronie?

Tajemství spočívá v samotné základní složce Aronie. Během výzkumů jsme se dopracovali k technologii, díky níž dokážeme tyto vysoce účinné látky získat a zpracovat.

Z jakých produktů se skládá vaše kosmetická nabídka?

Máme šest výrobků. Čistící pleťové mléko, pleťová voda, pleťový krém, oční gel, balzám na rty a krém na ruce.

Víme, že Aronie má výraznou barvu. Není to problém při kosmetických výrobcích?

To je dobrá otázka. Už se na to ptali i návštěvníci výstavy. Ale rád Vám to ukážu. Jak vidíte, po rozetření gelu nezůstane žádné zabarvení, červenání. Z tohoto hlediska určitě nemusíte mít obavy.

Jak přijali tyto kosmetické výrobky zákazníci?

Velmi dobře. Já jsem byl zpočátku kritický, protože nás poznali v první řadě jako firmu produkující potravinářské výrobky, ale naši zákazníci nás doslova donutili k tomu, abychom vyráběli i kosmetiku. Z toho důvodu jsme si sedli a vyvinuli jsme tuto vynikající přírodní kosmetiku s obsahem jedinečných účinných látek z bobulí Aronie. Tyto produkty jsou výjimečné. I na této výstavě bioproduktů, máme velmi mnoho návštěvníků a jsou nadšeni. Máme vynikající ohlasy. Je to více než zkouška produktu, každý zájemce je spokojen. Já jako muž nevím hodně o kosmetice. Minulý týden jsem ji zkusil a teď už můžu tvrdit i já, že je to vynikající produkt. Divizi kosmetiky jsme oddělili od potravinářských výrobků a jako samostatná divize má velmi slibný start.


Jsem nadšený, protože tyto produkty jsou stejně kvalitní jako naše šťávy, marmelády, želé nebo sušené ovoce, které již naši spokojení zákazníci znají.

Podobní obsah

Arónie - černý jeřáb - foto galérie plody

Ochutnávka produktů z Arónie – video

Ochutnávka produktů https://www.youtube.com/watch?v=ieXN-KFP0vQ Už jste někdy ochutnali Aronii?Na zdraví!Co je to? Nějaké bobule?Hmm, to chutná!Není to příliš sladké.Mohu to vypít?Ovocné …Stoprocentní ovocná šťáva.Chutná zdravě …Stoprocentní,

Živý plot jsem zakoupila před dvěma roky a jsem spokojená.

Taky hodnotím že mi je pravidelně zasílaný zpravodaj ve kterém jsou zajímavé a poučné informace.

Je vidět že WonderHedge se zajímá o své zákazníky.
O. Pasovská

 

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.